ÖVRIGT / Smycken / Smycken 5977036
nr 597 7036
Smycken
3 del, halsband av lila glaspärlor, längd: 150 cm, ring, silver, lila glas/sten, stålgranater, stämplad med kattfot, brosch, silver, stålgranater, stämplad: ”835”
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 31 augusti 2009
kl 18:33:22
500 kr
450 kr
31 aug
TEMA Vintage
Mode, Märthaskolan och vackra textilier
"Märt ...
Läs mer om TEMA Vintage